середа, 27 липня 2016 р.

Фермери взяли зброю в руки: аграрії Кіровоградщини об'єдналися проти рейдерів

Місцеві колють свиней для спецназу, а військові замість вчать їх тактиці та стрільбі. Експерт: все законно
В Україні унікальний випадок: фермери взяли в руки зброю, щоб захистити свої угіддя. На Кіровоградщині в Бобринецькому районі місцеві аграрії зареєстрували громадське формування, озброїлися карабінами і оголосили війну рейдерам. А ще – проводять навчання з самообороні. Місцеві навіть охрестили фермерів – загін "Бобрінейро".
"Буває, що на поле заходить чужий комбайн, збирає урожай і ховається в невідомому напрямку, – пояснює нам Іван Андрійчук з Асоціації фермерів і приватних землевласників в Кіровоградській області. - Одному захиститися від такого складно, тому хлопці і об'єдналися, щоб разом тримати оборону. Зараз, за моїми даними, їх близько 80-100 осіб".
Як розповів один з фермерів Олексій Цокалов, на такий крок їх штовхнули спроби захоплення їх бізнесу і злодійство. "У нас нерідко по селах їздять дорогі "Мерседеси", водії яких розпитують місцевих про ферми та їх власників. А потім намагаються віджати землю через відомі незаконні схеми. А ще буває зі складів пропадає урожай, камери відеоспостереження розбиті. Ось ми і вирішили боротися офіційно – зареєстрували громадянське формування (за законом учасникам такого об'єднання дозволено мати засоби самозахисту), – говорить Олексій. - У формуванні нас приблизно людина 80, але зброю є не у всіх. Хто мав можливість, купив його. Ось я, наприклад, знаю, що хлопці брали 16 стовбурів на два села. Але, може, зброї і більше. Це не автомати, це мисливські карабіни "Сайга" – вони не стріляють чергою і мають всього 10 патронів в магазині замість 20".
В обласній Нацполіціі, нам розповіли, що про бойові фермерів знають і ситуацію зі зброєю тримають під контролем. "Ми перевірили всі дані, на сьогоднішній день в регіоні зареєстровано 57 власників зброї. Фермери дійсно закупили невелику кількість зброї, але з дотриманням усіх законних вимог. Ми тримаємо ситуацію під контролем, – пояснила нам речник ГУ Нацполіціі в Кіровоградській області Віталіна Берзенко. - Поки що ніяких збройних сутичок зафіксовано не було, але в разі виникнення конфлікту служителі правопорядку готові виїхати на місце і негайно розібратися з ситуацією".
Тим часом аграрії Бобринецького району часу не гають: вчаться стрільбі і тактиці! При цьому навчає їх спецназ: багато хто з фермерів уже не перший рік допомагають полку спецпризначення, а бійці в подяку проводять майстер-класи з оборони. "Ми їм заготовляємо ковбаси, ріжемо свиней, відправляємо на фронт провізію. Також надали 9 Land Rover і полагодили ще п'ять машин, – каже Олексій. - А бійці розбивають нас на загони і вчать, як швидко реагувати в екстрених ситуаціях, а також, як правильно поводитися зі зброєю. Найбільше мені запам'яталося, коли до нас приїхав легендарний кіборг Редут (Олександр Трепак, командир оборони Донецького аеропорту) і вчив мене знімати зброю із запобіжника".
Також фермери відточують систему комунікації та навіть придумали свої власні кодові фрази: "Справа в тому, що мобільний зв'язок тут місцями не ловить. Але є міські телефони, і на випадок НП є кодові фрази, які будуть означати, що треба терміново їхати на підмогу". За словами латифундистів, колективна самооборона вже дає перші плоди – чутки по району розлетілися швидко, і чужі тепер до них намагаються не потикатися.

Слава Нації!

На Кіровоградщині фермер власним коштом відремонтував БТР

Бобринецькі фермери

Автомайдан не випустив з Одеси автобуси до Києва з учасниками хресної ходи

RQ-11 Raven UAV Training - 1st Stryker Brigade Combat Team

У Львові презентували книжку про українську дивізію "Галичина"

Пораненому потрібна допомога


Нашому пораненому потрібна допомога
Максим Залєський - Центуріон, одним з перших приєднався до добровольців, які рушили на схід ще у 2014.
Воював на передовій в Маріуполі.

Останнім часом воював в УДА. Днями, під час бойового зіткнення з противником, Максима було важко поранено і він потребує нашої допомоги.
Картки для допомоги Максиму:
Гривні: 4731 2127 0146 9636
Долари: 5168 7573 0832 7735
Євро: 4149 4978 6864 7175
Хто не має фінансової можливості допомогти, підтримайте поширенням в соціальних мережах, передайте інформацію знайомим.

 http://www.facebook.com/bilozerska

На чолі держави покидьок (С) Хмара

Порошенко идет по стопам Кучмы

Пекло в Мар'їнці: подробиці нічних боїв та їх наслідки/ #war, #fuckingrussia

На чолі війська шоколадне хуйло

http://tyzhden.ua/News/170562

Житомирщина може втратити кілька сіл і 400 га землі через видобуток жидами титану для путіна

Житомирщина може втратити кілька сіл і 400 га землі через видобуток корисних копалин
Кілька сіл у Коростенському районі на Житомирщині можуть зникнути через те, що у надрах землі під ними залягає родовище титаново-ільменітових руд. Сотні людей ризикують втратити малу батьківщину, тому мешканці сіл, що потрапили під приціл рудовидобувачів, вийшли під стіни Житомирської ОДА з плакатами «Кому війна, а кому — надприбутки», «Не дамо олігархам знищити Полісся», аби відстояти своє право на спокійне життя.
 
Найбільше селян турбує те, що майбутній кар’єр — це потенційне джерело радіації, що загрожує порушенням екосистеми. Та й залишати свої обжиті домівки і рідні краї ніхто не згоден, хоча інвестор — товариство «Валки-Ільменіт» — готовий виплатити грошову компенсацію кожному мешканцю у розмірі 12 185 грн. за квадратний метр житла.
 
«За житло площею 100 кв. м. житель отримає більше мільйона двохсот тисяч гривень, плюс до цього передбачається відшкодування вартості землі і садових дерев», — зазначив директор iз капітального будівництва ТОВ «Валки-Ільменіт» Олександр Яковчук.
 
Тим не менш, під стінами Житомирської ОДА жителі сіл Стремигород, Діброви і Болярки звертались до депутатів із проханням не давати дозвіл на видобуток руд, а тверезо зважити всі «за» і «проти» такого рішення, котре може потягнути за собою невиправні результати.
 
Територія, котра сьогодні обжита людьми і господарством, може перетворитися в урвище глибиною більш ніж 100 м і зайняти, (на хвилиночку!), 385 га землі. Свій погляд «проти» висловили екологи і народний депутат Валентин Дідик: «У нас, на Дніпропетровщині, ще в 1958 році був побудований найбільший кар’єр iз видобутку ільменітової і титанової руди. Наслідки «вичерпуємо» до сих пір. На місці родовища все завалено відходами, вода отруєна. До цього дня деякі райони не мають питної води. Тільки з проголошенням незалежності України почали будувати водопроводи в селах».
 
Нардеп переконаний, що новий кар’єр не дасть Україні прибутку, натомість негативно вплине на природу і здоров’я народу.
 
За словами ж представників товариства «Валки-Ільменіт», ситуація навколо кар’єру гіперболізована і насправді не потягне за собою жодних жахливих результатів, які надумали селяни, а дасть Україні неабиякий підйом.
 
«Держава від реалізації Стремигородського проекту отримає прибуток близько 15 мільйонів гривень щорічно плюс 1200 робочих місць із середньою заробітною платою більше шести тисяч гривень за мі­сяць, — запевнив Олександр Яковчук. — Крім того, за проектом планується обов’язкова рекультивація земель. На місці виробок будуть створені зарибнені озера і місця для відпочинку. Всі навколишні землі планується засадити лісом».
 
Тим часом на сесії Житомирської обл­ради депутати, все ж прислухавшись до селян щодо дозволу на видобуток ільменіту, відтермінували рішення, вирішивши створити робочу групу, аби достеменно перевірити всі ризики. Тож далі буде.

В. о. міністра охорони здоров'я стала Уляна Супрун!

http://gazeta.ua/articles/politics/_u-moz-novij-kerivnik-onovleno/713445

ПрАТ"Коростеньський завод ЗБШ"