четвер, 17 серпня 2017 р.

Українці, поспішайте побачить Бузький Гард!
































Українці, поспішайте побачить Бузький Гард! поки вальцмани-гнойсмани його не затопили при надлишковій ядерні енергетиці!!!

 Національний природний парк «Бузький Гард» розташований в Арбузинському, Братському, Вознесенському, Доманівському та Первомайському районах Миколаївської області. Парк розташований в долині річки Південний Буг, від міста Первомайськ до смт Олександрівка Вознесенського району, а також у долині річки Велика Корабельна від села Благодатне до села Семенівка Арбузинського району, та річки Мертвовод від села Петропавлівка Братського району до села Актового Вознесенського району, включаючи долину річки Арбузинка від села Трикрати до села Актового.

Найвища висота на території Національного природного парку — 120 м над рівнем моря біля села Мигія Первомайського району в урочищі «Літній хутір». Найвища висота 17 м — урочище Гард з правого берега річки Південний Буг в околицях села Богданівка.

Загальна площа території парку становить 6138,13 га, в тому числі 2650,85 га земель, що надаються парку у постійне користування, і 3487,28 га земель, що включаються до його складу без вилучення у власників земельних ділянок та землекористувачів.

Адреса: 55223, Миколаївська область, Первомайський район, с. Мигія, вул. Первомайська, 85, тел./факс (05161) 6-13-70, ел. пошта: [nppbg@ukr.net]

Національний природний парк «Бузький Гард» розташований на південно-західному схилі найбільшої геоструктурної області України — Українського кристалічного щита, що складений товщею тріщинуватих скельних порід нижнього протерозою, продуктами їх вивітрювання, яка вкрита осадовими утвореннями різного ступеня обводненості.

У межах парку чітко виділяється плато з пологими схилами. Плато розсічене долинами річок Південний Буг, Мигійський Ташлик, Корабельна, Мертвовод, Арбузинка та Бакшала на окремі ділянки, що у свою чергу розчленовані мережею балок та ярів, найбільш крупні з яких впадають безпосередньо у долину річки Південний Буг. Таких балок на лівобережжі річки нараховується 13, а на правобережжі — 16.

Об'єкти природно-заповідного фонду місцевого значення, що входять до складу території Парку:

    іхтіологічний заказник «Південнобузький» — 40,0 га,
    ботанічна пам'ятка природи «Гирло річки Бакшала» — 5,0 га,
    геологічна пам'ятка природи «Протичанська скеля» — 0,03 га,
    геологічна пам'ятка природи «Турецький стіл» — 0,01 га,
    заповідне урочище «Лабіринт» — 247,0 га,
    заповідне урочище «Василева пасіка» — 252,0 га,
    заповідне урочище «Лівобережжя» — 226,0 га,
    заповідне урочище «Літній хутір Скаржинського» — 105,7 га.

#zog_гниди_ru

Немає коментарів:

Дописати коментар